0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Bournemouth AFC
-
-
Manchester City
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Manchester United
۱
۲
Fulham
Finished
۱۸:۳۰
Crystal Palace FC
۳
۰
Burnley FC
Finished
۱۸:۳۰
Brighton and Hove Albion
۱
۱
Everton
Finished
۱۸:۳۰
Aston Villa
۴
۲
Nottingham Forest
Finished
۱۸:۳۰
  Spain La Liga
FC Barcelona
۴
۰
Getafe
inprogress
۱۸:۴۵
Union Deportiva Almeria
-
-
Atletico Madrid
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Alaves
-
-
Real Mallorca
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Granada CF
-
-
Valencia CF
Cancelled
۱۶:۳۰
  Germany Bundesliga
FC Bayern Munich
-
-
RB Leipzig
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SV Werder Bremen
۱
۱
SV Darmstadt 98
Finished
۱۸:۰۰
VfB Stuttgart
۱
۱
1. FC Koln
Finished
۱۸:۰۰
1. FC Union Berlin
۲
۲
FC Heidenheim 1846
Finished
۱۸:۰۰
Borussia Monchengladbach
۵
۲
VfL Bochum
Finished
۱۸:۰۰
  Turkey Super Lig
Fenerbahce SK
۰
۰
Kasimpasa SK
inprogress
۱۹:۳۰
Kayserispor
۳
۲
Ankaragucu
Finished
۱۴:۰۰
Konyaspor
۱
۰
Hatayspor
inprogress
۱۹:۳۰
Gazisehir Gaziantep FK
۰
۲
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۱۶:۳۰
  Netherlands Eredivisie
FC Zwolle
-
-
PSV Eindhoven
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
NEC Nijmegen
-
-
Sparta Rotterdam
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
RKC Waalwijk
-
-
Fortuna Sittard
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  England Championship
Hull City AFC
۱
۱
West Bromwich Albion FC
Finished
۱۶:۰۰
Watford FC
۱
۲
Huddersfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Southampton FC
۱
۲
Millwall
Finished
۱۸:۳۰
Blackburn Rovers
۱
۱
Norwich City FC
Finished
۱۸:۳۰
Ipswich Town FC
۳
۱
Birmingham City FC
Finished
۱۸:۳۰
Sheffield Wednesday FC
۲
۱
Bristol City FC
Finished
۱۸:۳۰
Cardiff City FC
۲
۱
Stoke City FC
Finished
۱۸:۳۰
Queens Park Rangers FC
۲
۱
Rotherham United FC
Finished
۱۸:۳۰
Sunderland
۱
۲
Swansea City
Finished
۱۸:۳۰
Middlesbrough FC
۰
۲
Plymouth Argyle FC
Finished
۱۸:۳۰
  Qatar Stars League
Al-Gharafa
۰
۰
Al-Ahli Doha
inprogress
۲۰:۳۰
Qatar SC Doha
۱
۱
Umm Salal
Finished
۱۸:۳۰
Al Markhiya
۰
۰
Al Muaidar
inprogress
۲۰:۳۰
  Austria Bundesliga
FC Red Bull Salzburg
۴
۰
SC Austria Lustenau
inprogress
۱۹:۳۰
LASK Linz
۰
۱
Wolfsberger Athletik Club
inprogress
۱۹:۳۰
SC Rheindorf Altach
۱
۰
TSV Hartberg
inprogress
۱۹:۳۰
  Greece Super League
Lamia 1964
۰
۰
AEK Athens
inprogress
۲۰:۳۰
Panserraikos
-
-
PAE APS Atromitos Athens
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Italy Serie A
Sassuolo
۲
۳
Empoli
Finished
۱۷:۳۰
Salernitana
۰
۰
SSD Monza 1912
inprogress
۲۰:۳۰
Genoa
-
-
Udinese Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Switzerland Super League
FC St. Gallen
۰
۰
FC Stade Lausanne Ouchy
inprogress
۲۰:۳۰
Yverdon-Sports
۰
۰
FC Basel
inprogress
۲۰:۳۰
Grasshopper Club Zurich
-
-
FC Luzern
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Emirates Club Ras Al Khaimah
۰
۲
Al Wasl
Finished
۱۷:۰۰
Al Sharjah SCC
۱
۰
Ittihad Kalba
inprogress
۱۹:۳۰
Al Jazira
۱
۱
Al-Nasr
inprogress
۱۹:۳۰
Hatta Dubai
۰
۲
Al Khaleej Khor Fakkan
Finished
۱۷:۰۰
  Argentina Primera Nacional
Talleres Remedios Escalada
۰
۱
CA Estudiantes Caseros
Finished
۰۰:۳۵
CA Defensores de Belgrano
۰
۰
Temperley
Finished
۰۳:۴۰
  France Ligue 1
Racing Club Strasbourg
-
-
Stade Brestois 29
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Lorient
۰
۱
FC Nantes
inprogress
۱۹:۳۰
  Colombia Primera A
Fortaleza FC
۱
۱
Boyaca Chico
Finished
۰۰:۳۰
Rionegro Aguilas Doradas
۲
۰
Envigado
Finished
۰۲:۴۰
Deportivo Pasto
۰
۱
Deportivo Cali
Finished
۰۴:۵۰
  Australia A-League
Adelaide United FC
۱
۲
Western Sydney Wanderers
Finished
۱۲:۱۵
Sydney FC
۱
۱
Melbourne City FC
Finished
۱۰:۰۰
Perth Glory
۰
۰
Wellington Phoenix FC
Finished
۱۴:۱۵
  Japan J League
Shonan Bellmare
۱
۲
Kawasaki Frontale
Finished
۰۹:۳۰
Avispa Fukuoka
۰
۰
Consadole Sapporo
Finished
۰۸:۳۰
Machida Zelvia
۱
۱
Gamba Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Cerezo Osaka
۲
۲
FC Tokyo
Finished
۰۹:۳۰
Jubilo Iwata
۰
۲
Vissel Kobe
Finished
۰۷:۳۰
Sagan Tosu
۱
۲
Albirex Niigata
Finished
۰۸:۳۰
  France Ligue 2
A.J. Auxerre
-
-
SC Bastia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AC Ajaccio
-
-
SC Amiens
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AS St. Etienne
۲
۱
Annecy FC
Finished
۱۷:۳۰
ES Troyes AC
-
-
Dunkerque
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Girondins de Bordeaux
-
-
EA Guingamp
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Valenciennes FC
-
-
Rodez Aveyron
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Grenoble Foot 38
-
-
Pau FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
US Quevilly-Rouen Métropole
-
-
Paris FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
US Concarneau
-
-
Stade Laval
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Linfield FC
۲
۰
Ballymena United FC
Finished
۱۸:۳۰
Dungannon Swifts
۳
۱
Cliftonville FC
Finished
۱۸:۳۰
Newry City
۰
۲
Coleraine FC
Finished
۱۸:۳۰
Crusaders FC
۲
۰
Glenavon FC
Finished
۱۸:۳۰
Loughgall
۳
۳
Carrick Rangers
Finished
۱۸:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Radnik Surdulica
۱
۲
Partizan Belgrade
Finished
۱۶:۱۵
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۳
۰
FK Cukaricki Stankom
Finished
۱۸:۳۰
Zeleznicar Pancevo
-
-
FK TSC Backa Topola
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Luqueno
۱
۱
General Caballero JLM
Finished
۰۲:۰۰
  Poland Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok SSA
۱
۱
KS Ruch Chorzow
Finished
۱۷:۳۰
KKS Lech Poznan
۰
۰
Slask Wroclaw
inprogress
۲۰:۰۰
Stal Mielec
-
-
Rakow Czestochowa
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group D
Trinidad and Tobago U20
۳
۲
Saint Vincent and The Grenadines U20
Finished
۰۲:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persis Solo
۲
۱
Persik Kediri
Finished
۱۱:۳۰
PSM Makassar
۰
۰
Bali United Pusam
Finished
۱۵:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Deportivo Pasto (W)
۱
۰
Junior Barranquilla (W)
Finished
۰۱:۵۰
  Mexico Liga TDP
Club Atletico Toltecas FC
۲
۱
Hidalguense
Finished
۰۱:۴۵
Deportivo Halcones de Rayon
۱
۲
CDC Dominguez Osos
Finished
۰۰:۳۰
La Piedad Imperial
۱
۰
Halcones de Zapopan
Finished
۰۳:۳۰
Grupo Sherwood
۱
۲
Artesanos Metepec FC II
Finished
۰۴:۳۰
Corsarios de Campeche
۱
۰
Inter Playa del Carmen II
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo CDH
۰
۰
Tuzos Pachuca
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Xalisco FC
-
-
Atletico Acaponeta
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ciervos FC II
۱
۳
Toluca II
Finished
۰۰:۳۰
Arietes FC
۰
۰
Club Canoneros Marina II
Finished
۰۱:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Farense
۰
۱
Moreirense
inprogress
۱۹:۰۰
Estrela Amadora
-
-
Chaves
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group C
Curacao U20
۱
۰
Saint Martin U20
Finished
۰۱:۳۰
Guatemala U20
۳
۱
Barbados U20
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane City
۱
۰
Brisbane Roar U21
Finished
۱۱:۰۰
Rochedale Rovers
۲
۲
Redlands United
Finished
۱۱:۴۵
Peninsula Power
۰
۳
Queensland Lions SC
Finished
۱۲:۰۰
Sunshine Coast Wanderers
۰
۴
Gold Coast United
Finished
۰۹:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FC Viktoria Plzen
۰
۰
FC Trinity Zlín
inprogress
۲۰:۳۰
FC Banik Ostrava
۱
۱
Bohemians 1905
Finished
۱۷:۳۰
FC Hradec Kralove
۰
۰
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۷:۳۰
FC Slovan Liberec
۳
۳
FK Jablonec nad Nisou 97
Finished
۱۷:۳۰
FK Teplice
۲
۲
MFK Karvina
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium First Division A
KV Mechelen
-
-
KV Kortrijk
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
K. Sint-Truidense
-
-
KVC Westerlo
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
RWD Molenbeek
۱
۱
Oud-Heverlee Leuven
Finished
۱۸:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Shorta
-
-
Al Kahraba Club
inprogress
۱۹:۳۰
Al Naft
۱
۱
Al Minaa
Finished
۱۴:۳۰
AL Zawraa SC
۱
۱
Al-Karkh
Finished
۱۷:۰۰
  Germany 2. Bundesliga
TSV Eintracht Braunschweig
۱
۱
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۵:۳۰
VfL Osnabruck
۱
۰
Hannover 96
Finished
۱۵:۳۰
FC Kaiserslautern
۰
۴
Karlsruher SC
Finished
۱۵:۳۰
1.FC Magdeburg
-
-
FC Schalke 04
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Club Calor
۰
۰
Saltillo FC
Finished
۰۵:۰۰
CF Orgullo Reynosa
۱
۱
Los Cabos United
Finished
۰۵:۱۵
Chihuahua FC
۲
۰
Mexicali FC
Finished
۰۵:۳۰
  Chile Primera Division
Coquimbo Unido
۳
۱
Copiapo
Finished
۰۴:۰۰
Universidad Catolica
۰
۱
Nublense
Finished
۰۱:۳۰
  Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers
۰
۱
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۳:۰۰
Boston River
-
-
Danubio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Romania Liga I
FC UTA Arad
۱
۰
SC FC Petrolul Ploiesti
Finished
۱۵:۳۰
FC Farul Constanta
۱
۱
Otelul Galati
Finished
۱۸:۳۰
CSMS Iasi
-
-
Rapid Bucuresti
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Asia AFC Women Olympic Qualification
North Korea (W)
۰
۰
Japan (W)
Finished
۱۶:۳۴
Uzbekistan (W)
۰
۳
Australia (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Slovakia Super Liga
MSK Zilina
۱
۱
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۷:۳۰
FC Vion Zlate Moravce
۲
۴
MFK Ruzomberok
Finished
۱۷:۳۰
FC Spartak Trnava
۲
۰
FC Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۷:۳۰
  Japan J2 League
Fujieda MYFC
۰
۰
V-Varen Nagasaki
Finished
۰۸:۳۰
Mito HollyHock
۱
۰
Iwaki SC
Finished
۰۸:۳۰
Yokohama FC
۱
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۰۸:۳۰
  Colombia Primera B
Atletico Cali F.C.
۰
۳
Llaneros FC
Finished
۰۰:۰۰
Real Cartagena
۳
۰
Bogota FC
Finished
۰۰:۰۰
  Finland Liigacup, Group A
EIF Ekenas
۲
۵
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۴:۰۰
  Portugal Liga Segunda
CD Tondela
۱
۱
Uniao Leiria
Finished
۱۴:۳۰
Benfica Lisbon B
-
-
Vilaverdense FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Santa Clara
۳
۰
UD Oliveirense
Finished
۱۷:۳۰
Nacional Madeira Funchal
۳
۲
FC Penafiel
inprogress
۱۹:۰۰
FC Porto B
۰
۱
Leixoes
inprogress
۱۹:۰۰
  Vietnam V-League
Binh Dinh
۲
۱
Nam Dinh
Finished
۱۴:۳۰
Ha Noi
۳
۱
Ho Chi Minh
Finished
۱۵:۴۵
  England League One
Oxford United
۱
۲
Leyton Orient
Finished
۱۸:۳۰
Charlton Athletic FC
۰
۰
Portsmouth
Finished
۱۸:۳۰
Port Vale
۰
۲
Lincoln City
Finished
۱۸:۳۰
Cambridge United
۰
۱
Peterborough United
Finished
۱۵:۳۰
Reading
۲
۳
Shrewsbury Town
Finished
۱۸:۳۰
Burton Albion
۰
۲
Northampton Town
Finished
۱۸:۳۰
Barnsley FC
۲
۱
Derby County
Finished
۱۸:۳۰
Exeter City FC
۱
۱
Fleetwood Town
Finished
۱۸:۳۰
Stevenage Borough
۱
۰
Wycombe Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Blackpool FC
۴
۱
Bolton Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Bristol Rovers
۲
۱
Carlisle United
Finished
۱۸:۳۰
  Croatia HNL
NK Varazdin
۱
۱
HNK Hajduk Split
Finished
۱۷:۳۰
NK Istra 1961 Pula
۱
۱
NK Rudes Zagreb
inprogress
۱۹:۴۰
  Italy Serie B
Pisa
۱
۲
SSC Venezia
Finished
۱۸:۴۵
Feralpisalo
۰
۱
Ascoli
Finished
۱۶:۳۰
FC Sudtirol Bolzano
۱
۰
Bari
Finished
۱۶:۳۰
Calcio Como
۱
۱
AC Parma
inprogress
۱۸:۴۵
Cremonese
۲
۲
Palermo
Finished
۱۶:۳۰
Brescia
۰
۰
AC Reggiana 1919
Finished
۱۶:۳۰
Cittadella
۱
۲
Catanzaro
Finished
۱۶:۳۰
Ternana
۰
۰
Calcio Lecco
Finished
۱۸:۴۵
  Morocco Botola Pro
Fath Union Sportive Rabat
۱
۰
Jeunesse Sportive Soualem
Finished
۱۸:۳۰
Maghrib Association Tetouan
۱
۱
Raja Casablanca
inprogress
۲۰:۳۰
Olympique de Safi
-
-
Renaissance Zemamra
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Empoli U19
۳
۳
Lecce U19
Finished
۱۳:۳۰
AC Milan U19
۱
۱
Inter Milan U19
Finished
۱۵:۳۰
Sampdoria U19
۰
۰
Monza U19
Finished
۱۷:۳۰
Hellas Verona U19
۲
۰
Juventus U19
Finished
۱۳:۳۰
Frosinone U19
۱
۱
Cagliari U19
Finished
۱۵:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFC Cherno More Varna
۱
۰
PFC CSKA Sofia
Finished
۱۶:۴۵
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۲
Hebar 1918 Pazardzhik
Finished
۱۴:۱۵
PFC Levski Sofia
۴
۰
Arda Kardzhali
inprogress
۱۹:۱۵
  India I-League
Inter Kashi FC
۱
۱
Real Kashmir FC
Finished
۱۴:۳۰
Churchill Brothers
۱
۲
Gokulam FC
Finished
۱۷:۰۰
  World Friendly Club Matches
SK Sokol Brozany
۱
۱
Povltavska FA
Finished
۱۳:۳۰
SK Lisen
۱
۱
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۳:۳۰
Launceston United (W)
۰
۴
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۵:۱۵
Ishoj
۲
۱
Bronshoj BK
Finished
۱۴:۰۰
Sotra Sportsklubb
۴
۲
IL Sandviken
Finished
۱۴:۳۰
FK Gornji Rahic
۱
۱
FK Sloboda Tuzla
Finished
۱۵:۳۰
FC Graffin Vlasim
۳
۰
MKF Chrudim
inprogress
۱۹:۰۰
SK Slovan Bratislava B
۱
۰
SKF Sered
Finished
۱۳:۰۰
Fk Arsenal Ceska Lipa
۰
۳
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۳:۳۰
FK Usti nad Labem
۰
۲
FK Pribram
Finished
۱۳:۳۰
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
۱
۲
Victoria Sulejowek
Finished
۱۳:۳۰
FK Viktoria Zizkov
۲
۱
Viktoria Plzen B
Finished
۱۳:۳۰
Perth SC (W)
۳
۰
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۴:۳۰
BK Frem
۱
۴
Hellerup IK
Finished
۱۴:۳۰
Tarup-Paarup IF
۱
۱
Næsby BK
Finished
۱۵:۳۰
JK Nomme Kalju
۰
۰
FK Liepaja
Finished
۱۵:۳۰
FK Suduva Marijampole
۳
۰
FK Jelgava
Finished
۱۵:۳۰
FC Zbrojovka Brno
۳
۱
SK Sigma Olomouc 2
Finished
۱۶:۳۰
Elana Torun
۱
۱
Pelikan Lowicz
Finished
۱۶:۳۰
JJK Jyvaskyla
۰
۰
FC Vaajakoski
Finished
۱۶:۴۵
Nordstrand
۱
۴
FK Arendal
Finished
۱۷:۳۰
IK Start Kristiansand
۱
۷
Egersund IK
Finished
۱۷:۳۰
Neman Grodno
۴
۲
FK Slutsk
Finished
۱۲:۰۰
FK Pardubice B
۱
۰
TJ Sokol Zivanice
Finished
۱۲:۳۰
Zbrojovka Brno B
۱
۲
FC Slovan Rosice
Finished
۱۲:۳۰
Fremantle City FC (W)
۳
۰
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
FK Jedinstvo Stara Pazova
۵
۱
FK Podunavac Belegis
Finished
۱۳:۱۵
FC Isloch Minsk Raion
۲
۲
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۳:۳۰
FK Hodonín
۴
۲
Bzenec
Finished
۱۳:۳۰
Slovan Velvary
۲
۰
FK Robstav
Finished
۱۳:۳۰
TJ Start Brno
۳
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۴:۰۰
FK Samorin
۱
۱
Povazska Bystrica
Finished
۱۴:۰۰
Motorlet Praha
۲
۳
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۴:۳۰
Wieczysta Krakow
۲
۰
Rekord Bielsko-Biala
Finished
۱۴:۳۰
Shakhtyor Soligorsk
۵
۳
Dinamo Brest
Finished
۱۴:۳۰
Bansko
۰
۰
Unicov
Finished
۱۵:۳۰
ND Beltinci
۳
۱
NK Fuzinar Ravne
Finished
۱۵:۳۰
SAK Klagenfurt
۲
۲
Wolfsberger Athletik Club II
Finished
۱۵:۳۰
Assyriska Foreningen
۱
۱
Enskede IK
Finished
۱۵:۳۰
NK Nafta Lendava
۰
۰
NK Polet Sv Martin
Finished
۱۵:۳۰
Slavia Mozyr
۱
۱
Volna Pinsk
Finished
۱۶:۰۰
Vasalunds/Essinge IF
۱
۲
FC Stockholm Internazionale
Finished
۱۶:۱۵
Spartak Myjava
۰
۲
Vyskov
Finished
۱۶:۳۰
CSKA Moscow
۱
۲
FK Dinamo Moscow
Finished
۱۷:۳۰
Viking Stavanger
۱
۰
Tromso IL
Finished
۱۷:۳۰
FC Levadia Tallinn
۲
۲
Skanstes SK
Finished
۱۸:۰۰
FK Haugesund
۳
۱
Bryne FK
Finished
۱۸:۳۰
St. Anna
۲
۱
SV Wildon
Finished
۱۸:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Caroline Springs George Cross
۱
۱
Brunswick City
Finished
۱۰:۰۰
Langwarrin SC
۲
۱
North Geelong Warriors
Finished
۱۱:۳۰
  Portugal U23 League
Braga U23
۲
۱
Rio Ave U23
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Bundesliga U19
Hamburger SV U19
۱
۲
RB Leipzig U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Ingolstadt 04 U19
۱
۲
TSV 1860 Munich U19
Finished
۱۵:۳۰
FC Augsburg U19
۰
۵
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۵:۳۰
Bayern Munich U19
۲
۴
TSG Hoffenheim U19
Finished
۱۳:۳۰
Werder Bremen U19
۰
۱
Hannover 96 U19
Finished
۱۵:۳۰
SV Sandhausen U19
۰
۳
FSV Mainz 05 U19
Finished
۱۵:۳۰
VfL Wolfsburg U19
۴
۰
VfL Osnabrück U19
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Greuther Furth U19
۲
۴
1. FC Heidenheim U19
Finished
۱۵:۳۰
CZ Jena U19
۳
۱
Dynamo Dresden U19
Finished
۱۵:۳۰
Nurnberg U19
۰
۱
Karlsruher SC U19
Finished
۱۶:۳۰
FC St. Pauli U19
۰
۱
Hertha BSC Berlin U19
Finished
۱۶:۳۰
Hansa Rostock U19
۲
۱
1 FC Union Berlin U19
Finished
۱۶:۳۰
  England League Two
Milton Keynes Dons FC
۳
۰
Newport County FC
Finished
۱۸:۳۰
Mansfield Town
۵
۱
Salford City
Finished
۱۸:۳۰
Notts County
۱
۳
Crewe Alexandra
Finished
۱۸:۳۰
Morecambe FC
۱
۱
Grimsby Town
Finished
۱۸:۳۰
Barrow FC
۰
۰
Bradford City
Cancelled
۱۸:۳۰
Stockport
۰
۰
Swindon Town
Finished
۱۸:۳۰
Sutton United FC
۱
۱
Colchester United
Finished
۱۸:۳۰
Forest Green Rovers
۱
۰
Tranmere Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Accrington Stanley
۰
۱
Crawley Town
Finished
۱۸:۳۰
Doncaster Rovers
۱
۰
AFC Wimbledon
Finished
۱۸:۳۰
Harrogate Town
۰
۲
Walsall FC
Finished
۱۸:۳۰
Gillingham
۱
۰
Wrexham
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland Championship
Dundee United FC
۳
۱
Queen's Park
Finished
۱۸:۳۰
Arbroath
۱
۱
Inverness Caledonian Thistle
Finished
۱۸:۳۰
Greenock Morton
۲
۱
Airdrieonians FC
Finished
۱۸:۳۰
Ayr United
۱
۲
Raith Rovers
Finished
۱۸:۳۰
  Poland II Liga
Olimpia Elblag
۲
۱
Skra Czestochowa
Finished
۱۳:۳۰
Lech Poznan II
۰
۰
Olimpia Grudziadz
Finished
۱۴:۳۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
۳
۰
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۵:۱۵
KS Hutnik Krakow
۱
۱
GKS Jastrzebie
Finished
۱۵:۳۰
KKS 1925 Kalisz
۰
۰
Pogon Siedlce
inprogress
۲۰:۳۰
Sandecja Nowy Sacz
-
-
Zaglebie Lubin II
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Australia NPL Victoria
Dandenong Thunder SC
۰
۲
Heidelberg United
Finished
۱۱:۳۰
Port Melbourne Sharks SC
۳
۱
Moreland City FC
Finished
۱۰:۳۰
  Japan J3 League
FC Gifu
۴
۱
Fukushima United FC
Finished
۰۹:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۰
۱
SC Sagamihara
Finished
۰۸:۳۰
Nara Club
۱
۲
F.C. Ryukyu
Finished
۰۸:۳۰
Omiya Ardija
۴
۱
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۰۸:۳۰
  Chile Primera B
Curico Unido
۲
۰
Union San Felipe
Finished
۰۴:۰۰
CD Antofagasta
۰
۱
La Serena
Finished
۱۸:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Universidad Central de Venezuela
۱
۱
Monagas SC
Finished
۰۲:۳۰
  Scotland Premiership
Ross County
۳
۲
FC Livingston
Finished
۱۸:۳۰
Kilmarnock
۲
۰
Aberdeen FC
Finished
۱۸:۳۰
Saint Mirren FC
۲
۰
St. Johnstone
Finished
۱۸:۳۰
Hibernian FC
۲
۱
Dundee FC
Finished
۱۸:۳۰
Glasgow Rangers FC
۵
۰
Hearts Of Midlothian FC
Finished
۱۸:۳۰
  England National League
Gateshead
۴
۰
Oxford City FC
Finished
۱۸:۳۰
Barnet
۲
۰
York City FC
Finished
۱۸:۳۰
Oldham Athletic
۱
۲
Kidderminster Harriers
Finished
۱۸:۳۰
Solihull Moors
۲
۱
Hartlepool United
Finished
۱۸:۳۰
Eastleigh
۲
۰
Bromley
Finished
۱۶:۰۰
Southend United
۴
۱
Aldershot Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Boreham Wood FC
۴
۰
AFC Fylde
Finished
۱۸:۳۰
Altrincham
۱
۳
Maidenhead United
Finished
۱۸:۳۰
Dorking Wanderers
۱
۴
Ebbsfleet United FC
Finished
۱۸:۳۰
Chesterfield
۲
۲
Rochdale
Finished
۱۸:۳۰
Woking FC
۱
۱
Wealdstone FC
Finished
۱۸:۳۰
Dagenham & Redbridge
۰
۱
Halifax Town
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Regionalliga North
1. FC Phoenix Luebeck
۳
۱
TuS Blau-Weiss Lohne
Finished
۱۵:۳۰
Teutonia Ottensen
۰
۱
KSV Holstein Kiel II
Finished
۱۴:۳۰
Hannover 96 II
۱
۱
Weiche Flensburg 08
Finished
۱۵:۳۰
SV Meppen
۳
۰
SSV Jeddeloh
Finished
۱۷:۳۰
  Poland 1. Division
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۱
۲
OKS Odra Opole
Finished
۱۵:۱۰
Wisla Plock
۲
۱
GKS Dospel Katowice
Finished
۱۷:۳۰
Motor Lublin
۰
۰
Termalica BB Nieciecza
inprogress
۲۰:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Arosa U19
۱
۲
Compostela U19
Finished
۱۵:۰۰
Lugo U19
۱
۰
Verina U19
Finished
۱۷:۳۰
Covadonga U19
۲
۰
Coruxo FC U19
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Barcelona U19
۰
۲
Real Zaragoza U19
Finished
۱۴:۳۰
RCD Mallorca U19
۲
۱
SD Huesca U19
Finished
۱۴:۳۰
Racing Club Zaragoza U19
۲
۰
Gava U19
Finished
۱۸:۳۰
Sabadell U19
۲
۱
Platges Calvia U19
inprogress
۱۹:۰۰
  Turkey 1. Lig
Bandirmaspor
۴
۱
Umraniyespor
Finished
۱۴:۰۰
Adanaspor FK
۰
۳
Goztepe AS Izmir
inprogress
۱۹:۳۰
Corum Belediyespor
۲
۱
Bodrumspor
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
Ternana U19
۰
۰
Virtus Entella U19
Finished
۱۳:۳۰
Crotone U19
۳
۳
US Salernitana U19
Finished
۱۳:۳۰
AC Pisa U19
۱
۲
Cesena U19
Finished
۱۴:۰۰
Bari U19
۲
۲
Pescara U19
Finished
۱۷:۰۰
Padova U19
۳
۲
Cittadella U19
Finished
۱۷:۰۰
SS Monopoli 1966 U19
۱
۱
Cosenza Calcio U19
Finished
۱۷:۰۰
Ascoli U19
۳
۳
Benevento Calcio U19
Finished
۱۳:۳۰
Sudtirol U19
-
-
Udinese U19
Finished
۱۳:۳۰
Renate U19
۰
۳
Cremonese U19
Finished
۱۷:۰۰
Reggiana U19
۲
۱
Venezia FC U19
Finished
۱۷:۰۰
Palermo U19
۱
۱
Perugia U19
Finished
۱۷:۰۰
AC FeralpiSalo U19
۰
۲
Como U19
Finished
۱۷:۰۰
Napoli U19
۲
۰
Spezia U19
Finished
۱۷:۰۰
Alessandria U19
۳
۳
Parma U19
Finished
۱۷:۰۰
Albinoleffe U19
۵
۲
Spal U19
Finished
۱۷:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Lamontville Golden Arrows Reserves
۰
۰
Moroka Swallows Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Supersport United Reserves
۴
۱
Chippa United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Royal AM Reserves
۳
۵
Orlando Pirates Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Polokwane City Reserves
۰
۰
Stellenbosch FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  Bangladesh Premier League
Chittagong Abahani
۰
۲
Fortis Limited
Finished
۱۲:۳۰
Brothers Union
۱
۴
Bangladesh Police Club
Finished
۱۲:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Western Strikers SC
۱
۱
Fulham United FC
Finished
۰۸:۰۰
Cumberland United
۲
۲
Sturt Lions
Finished
۰۸:۰۰
Adelaide Cobras
۱
۲
Playford Patriots
Finished
۰۸:۰۰
Salisbury United
۴
۱
Adelaide Vipers
Finished
۰۸:۰۰
West Torrens Birkalla
۱
۱
West Adelaide
Finished
۰۸:۰۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Western Strikers Reserves
۴
۳
Fulham United Reserves
Finished
۰۵:۴۵
West Torrens Birkalla Reserves
۳
۲
West Adelaide Reserves
Finished
۰۵:۳۰
Salisbury Utd Reserves
۴
۳
Vipers Reserves
Finished
۰۵:۴۵
Adelaide Cobras Reserves
۱
۱
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۵:۳۰
Cumberland United Reserves
۲
۲
Sturt Lions Reserves
Finished
۰۵:۴۵
  Mexico LIGA MX
Puebla
۰
۲
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۴:۳۰
FC Juarez
۰
۳
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۶:۴۰
Necaxa
۱
۱
Pachuca CF
Finished
۰۶:۳۰
  North and Central America CONCACAF Gold Cup Women, Group A
Dominican Republic (W)
۰
۸
Mexico (W)
Finished
۰۴:۰۰
Argentina (W)
۰
۴
USA (W)
Finished
۰۶:۴۵
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Deportivo Nacional
۰
۱
SV Britannia
Finished
۰۳:۳۰
  Panama Liga Prom
Panama City FC
۱
۱
UMECIT Reserves
Finished
۰۳:۳۰
San Francisco FC Reserves
۱
۲
Veraguas FC Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group A
Cuba U20
۱۳
۰
Anguilla U20
Finished
۰۱:۳۰
Nicaragua U20
۸
۰
British Virgin Islands U20
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Gladesville Ryde Magic
۴
۲
Western Rage FC
Finished
۰۹:۳۰
Rydalmere Lions
۰
۱
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
SD Raiders FC
۰
۱
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۱:۳۰
Macarthur Rams
۰
۰
Nepean FC
Finished
۱۱:۳۰
Prospect United FC
۳
۳
Mounties Wanderers
Finished
۱۱:۳۰
Sydney University SFC
۲
۲
Inner West Hawks
Finished
۰۹:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۴
۲
Granville Rage FC
Finished
۰۹:۳۰
Central Coast United
۴
۱
Bankstown United FC
Finished
۰۹:۳۰
UNSW FC
۲
۱
Inter Lions FC
Finished
۱۱:۳۰
South Coast Flame FC
-
-
Parramatta FC
Finished
۱۱:۳۰
Dunbar Rovers FC
۰
۰
Blacktown Spartans
Finished
۱۱:۳۰
Dulwich Hill F.C.
۱
۳
Bulls FC Academy
Finished
۱۱:۳۰
  Wales Premier League
Newtown AFC
۱
۵
Bala Town
Finished
۱۸:۰۰
Pontypridd Town
۴
۰
Colwyn Bay
Finished
۱۵:۴۵
Connah's Quay Nomads
-
-
Cardiff Metropolitan University F.C.
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Thailand Thai League 1
Prachuap FC
۱
۰
Khon Kaen United
Finished
۱۵:۰۰
Buriram United FC
۶
۲
Police Tero FC
Finished
۱۴:۳۰
Port F.C.
۱
۰
Trat FC
Finished
۱۵:۳۰
Chiangrai United FC
۰
۲
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Gwarek Tarnowskie Gory
۱
۴
Sleza Wroclaw
Finished
۱۵:۳۰
  Germany 3.Liga
1.FC Dynamo Dresden
۲
۲
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Unterhaching
۳
۴
BV Borussia 09 Dortmund II
Finished
۱۶:۳۰
SSV Jahn Regensburg
۰
۰
FC Erzgebirge Aue
Finished
۱۶:۳۰
SC Verl 1924
۰
۱
TSV 1860 Munchen
inprogress
۱۹:۰۰
Viktoria Koln 1904
۲
۱
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۶:۳۰
SSV Ulm
۰
۰
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۶:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Maccabi Tel-Aviv
-
-
Hapoel Beer-Sheva
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Maccabi Petach Tikva
۳
۰
Hapoel Tel-Aviv
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Haifa
۱
۲
Hapoel Bnei Sakhnin
inprogress
۱۹:۰۰
Hapoel Hadera
۱
۱
Hapoel Katamon Jerusalem
inprogress
۲۰:۰۰
Beitar Jerusalem
-
-
Maccabi Netanya
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Scotland League One
Kelty Hearts
۰
۱
Falkirk FC
Finished
۱۸:۳۰
Stirling Albion
۴
۰
FC Edinburgh
Finished
۱۸:۳۰
Cove Rangers
۲
۱
Annan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Hamilton Academicals FC
۱
۲
Alloa Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Queen of the South
-
-
Montrose
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Velez Mostar
۰
۰
FK Borac Banjaluka
Finished
۱۸:۳۰
FK Zvijezda 09
۱
۰
FK Sarajevo
Finished
۱۵:۳۰
  Spain LaLiga 2
Racing Santander
۲
۱
Leganes
inprogress
۱۸:۴۵
Eibar
-
-
RCD Espanyol
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Villarreal CF B
-
-
Real Zaragoza
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Saudi Arabia Profesional League
Al Hazm
۰
۰
Al-Khaleej
inprogress
۲۰:۳۰
Al-Tai
۱
۴
Al Ahli Jeddah
Finished
۱۷:۳۰
  Greece U19 Super League
Panaitolikos U19
۰
۲
PAOK Salonika U19
Finished
۱۳:۳۰
Kifisias FC U19
۰
۴
Panathinaikos U19
Finished
۱۶:۳۰
Aris Thessaloniki U19
۱
۱
Volos NPS U19
Finished
۱۷:۰۰
Lamia U19
۰
۱
AEK Athens U19
Finished
۱۷:۰۰
  Iceland League Cup
Valur Reykjavik
۲
۱
Fram Reykjavik
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Sutherland Shire Sharks
۰
۰
NWS Spirit FC
Finished
۰۹:۰۰
St. George Saints
۰
۰
Blacktown City FC
Finished
۱۱:۳۰
Hills United FC
۱
۲
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۱:۳۰
Sydney Olympic FC
۰
۱
St George City FA
Finished
۰۹:۳۰
  Algeria Youth League
MC El Eulma U21
۳
۲
AS Khroub U21
Finished
۱۳:۳۰
USM Annaba U21
۰
۱
Olympique Akbou U21
Finished
۱۳:۳۰
MC El Bayadh U21
۰
۱
MC Alger U21
Finished
۱۲:۳۰
Temouchent U21
۱
۴
JSM Tiaret U21
Finished
۱۳:۳۰
JS Bordj Menaiel U21
۲
۱
E Sour El Ghozlane U21
Finished
۱۳:۳۰
MSP Batna U21
۲
۲
USM El Harrach U21
Finished
۱۳:۳۰
JS Guir U21
۱
۶
ES Mostaganem U21
Finished
۱۳:۳۰
GC Mascara U21
۲
۱
RC Arba U21
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Medea U21
۰
۱
SKAF Khemis Miliana U21
Finished
۱۳:۳۰
NRB Teleghma U21
۲
۰
AS Ain M'lila U21
Finished
۱۳:۳۰
MCB Oued Sly U21
۲
۱
WA Boufarik U21
Finished
۱۳:۳۰
ESM Kolea U21
۱
۱
NA Hussein Dey U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Mostaganem U21
۱
۱
RC Kouba U21
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Rydalmere Lions U20
۱
۳
Bonnyrigg White Eagles U20
Finished
۰۸:۳۰
St George Saints U20
۲
۱
Blacktown City U20
Finished
۰۹:۳۰
Macarthur Rams U20
۲
۲
Nepean FC U20
Finished
۰۹:۳۰
Sutherland Sharks U20
۱
۲
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۱:۰۰
SD Raiders U20
۲
۰
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۰۹:۳۰
  Vietnam U19 Championship
Thanh Hoa U19
۰
۱
Ha Noi U19
Finished
۱۲:۳۰
Nghe An U19
۰
۱
Viettel U19
Finished
۱۰:۳۰
Khanh Hoa U19
۲
۱
Binh Phuoc U19
Finished
۱۲:۳۰
Hoang Anh Gia Lai U19
۳
۰
Phu Yen U19
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Maitland FC Reserves
۰
۱
Valentine Phoenix Reserves
Finished
۰۵:۰۰
Lake Macquarie City Reserves
۲
۴
Lambton Jaffas FC Reserves
Finished
۰۹:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Adelaide City Reserves
۲
۰
South Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Adelaide Comets Reserves
۴
۳
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۷:۰۰
Adelaide Croatia Raiders Reserves
۰
۳
Croydon Kings Reserves
Finished
۰۵:۳۰
Modbury Jets Reserves
۱
۶
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۵:۴۵
  Australia NPL South Australia
Adelaide Croatia Raiders
۴
۱
Croydon Kings
Finished
۰۸:۰۰
Adelaide City
۴
۰
South Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Comets
۲
۰
Adelaide Olympic
Finished
۰۹:۱۵
Adelaide United U21
۰
۵
Campbelltown City
Finished
۰۹:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie B
FC Santiago
۰
۰
Chilangos FC
Finished
۰۴:۳۰
Canoneros Marina
۱
۰
Deportivo Dongu FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Hong Kong Premier League
Lee Man Warriors FC
۰
۰
Wofoo Tai Po
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong Rangers
۲
۳
North District FC
Finished
۱۰:۳۰
  India Sikkim S-League
Singling Sporting Club
۴
۳
Thunderbolt North United
Finished
۱۱:۰۰
Roaring Leopard FC
۰
۳
Sikkim Dragons
Finished
۱۱:۰۰
  Vietnam V-League 2
Huda Hue FC
۱
۰
Binh Phuoc
Finished
۱۱:۳۰
  Indonesia Indonesia Championship U20
Persita Tangerang U20
۳
۲
Bhayangkara FC U20
Finished
۱۱:۳۰
Borneo FC U20
۱
۳
PS Barito Putera U20
Finished
۱۰:۳۰
Persis Solo U20
۳
۲
Bali United U20
Finished
۱۱:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 2
San Fernando Club Deportivo
۰
۰
Atletico Madrid B
Finished
۱۸:۳۰
Real Madrid B
۵
۱
Real Murcia
Finished
۱۸:۳۰
CD Alcoyano
۰
۱
Malaga CF
inprogress
۲۰:۳۰
  India Indian Super League
Bengaluru FC
۲
۱
Hyderabad FC
Finished
۱۷:۳۰
Odisha FC
۰
۰
Mohun Bagan Super Giant
Finished
۱۵:۰۰
  Nigeria NPFL
Doma United FC
۰
۱
Enugu Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Bendel Insurance
۰
۰
Enyimba
inprogress
۲۰:۰۰
  Germany Oberliga Hamburg
FC Altona 93
۵
۱
FC Tuerkiye
Finished
۱۸:۰۰
Duneberger SV
۲
۱
Buchholz
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Valle de Egues
۰
۰
Izarra
Finished
۱۸:۳۰
Mutilvera
۱
۱
UD Logrones
inprogress
۱۹:۰۰
AD San Juan Pamplona
۰
۰
CD Brea
inprogress
۱۹:۳۰
Arenas Club de Getxo
۰
۰
SD Gernika Club
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
UD Arenal
۱
۰
Binissalem
Finished
۱۸:۳۰
UD Collerense
۱
۰
FC Inter Manacor
inprogress
۲۰:۰۰
Constancia
۱
۰
CE Mercadal
Finished
۱۸:۳۰
CD Manacor
-
-
CF Soller
inprogress
۱۹:۰۰
Poblense
۴
۰
Felanitx
inprogress
۱۹:۰۰
Santanyi
-
-
Ibiza Islas Pitiusas
inprogress
۱۹:۰۰
  France National 2, Group A
RC Grasse
۰
۰
Toulouse FC II
inprogress
۱۹:۳۰
Aubagne
۳
۱
FC Chamalieres
Finished
۱۷:۳۰
AS Cannes
۰
۰
Etoile FC Frejus Saint-Raphael
inprogress
۲۰:۳۰
  Belgium First Division B
Anderlecht II
۲
۱
FC Verbroedering Dender EH
Finished
۱۸:۳۰
Liege FC
-
-
Standard Liege II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
KV Oostende
-
-
Club Brugge II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Scotland Lowland League
Albion Rovers FC
۰
۰
Bo'ness United FC
Finished
۱۸:۳۰
Celtic B
۱
۰
Berwick Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Civil Service Strollers
۰
۲
Stirling University FC
Finished
۱۸:۳۰
Gretna 2008
۱
۴
Cumbernauld Colts FC
Finished
۱۸:۳۰
Linlithgow Rose CFC
۱
۰
Edusport Academy Caledonian Braves
Finished
۱۸:۳۰
East Stirlingshire
۳
۱
Edinburgh University
Finished
۱۸:۳۰
  France National 3
US Feurs
۰
۰
FC Espaly
inprogress
۱۹:۰۰
Rennes II
۳
۳
AS Vitre
Finished
۱۸:۳۰
Montpellier II
۰
۰
Olympique Marseille II
inprogress
۲۰:۳۰
Vaulx en Velin
۱
۰
Ain Sud Foot
Finished
۱۷:۳۰
Lille II
۰
۰
AFC Compiegne
inprogress
۲۰:۳۰
Blagnac
۰
۰
Anglet Genets
inprogress
۲۰:۳۰
Reims II
۲
۰
Reims Sainte-Anne
inprogress
۱۹:۳۰
Sainte Genevieve Sports
۰
۰
Montrouge
inprogress
۲۰:۳۰
CMS Oissel
۰
۰
AG Caennaise
inprogress
۲۰:۳۰
  Finland Liigacup, Group B
VPS Vaasan Palloseura
۰
۰
FC Haka Valkeakoski
inprogress
۱۹:۳۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
۳
۱
Ilves
Finished
۱۶:۱۵
KuPS Kuopio
۳
۱
AC Oulu
Finished
۱۶:۳۰
  Kenya Cup
Kenya Police FC
۱
۰
Posta Rangers FC
Finished
۱۵:۴۵
FC Talanta
۰
۱
Bungoma Superstars
Finished
۱۲:۳۰
  Jordan Jordan League
Shabab AL Ordun
۰
۰
Al Hussein
inprogress
۲۰:۰۰
Ma'an
۰
۰
Al Jalil
Finished
۱۷:۳۰
  Cyprus 1. Division
Nea Salamis Famagusta FC
۰
۰
Othellos Athienou
inprogress
۲۰:۳۰
Ethnikos Achnas FC
۲
۱
Karmiotissa Pano Polemidion
Finished
۱۸:۰۰
AEL Limassol
۰
۱
AE Zakakiou
inprogress
۱۹:۳۰
  Africa CAF Champions League Group B
Jwaneng Galaxy FC
۰
۱
WAC Wydad Casablanca
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
Zurich II
۱
۰
Basel II
inprogress
۱۹:۳۰
Young Boys II
۱
۳
FC Biel-Bienne
Finished
۱۸:۳۰
FC Bavois
۰
۳
Etoile Carouge FC
Finished
۱۷:۳۰
Breitenrain
۰
۲
FC Luzern II
Finished
۱۷:۳۰
FC Paradiso
۱
۱
Servette II
Finished
۱۷:۳۰
FC Rapperswil Jona
۳
۰
Lugano II
Finished
۱۸:۳۰
SC Kriens
۰
۱
SC Cham
inprogress
۲۰:۰۰
  Syria Premier League
Al-Wathbah
۱
۱
Al-Jaish
Finished
۱۵:۳۰
Al-Wahda
۱
۲
Al Ittihad Aleppo
Finished
۱۵:۳۰
AL Horiyah
۱
۲
Tishreen
Finished
۱۵:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
MFK Ruzomberok (W)
۳
۱
Dukla Banska Bystrica (W)
Finished
۱۳:۳۰
FC Petrzalka (W)
۰
۰
GFC Topolcany (W)
inprogress
۱۹:۳۰
SKF Zilina (W)
۳
۱
FK AS Trencin (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Hungary NB I
Zalaegerszegi TE
۳
۱
Kecskemeti TE
Finished
۱۵:۰۰
Debreceni VSC
۰
۰
Puskas FC Academy
inprogress
۲۰:۰۰
Diosgyor VTK
۴
۰
MOL Fehervar FC
Finished
۱۷:۳۰
  Panama LPF
Herrera FC
۱
۲
Alianza FC Panama
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Peninsula Power U23
۲
۴
Queensland Lions U23
Finished
۰۹:۴۵
Sunshine Coast Wanderers U23
۲
۰
Gold Coast United U23
Finished
۱۱:۴۵
Rochedale Rovers U23
۲
۲
Redlands United U23
Finished
۰۹:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Alanyaspor U19
۲
۱
Istanbulspor U19
Finished
۱۲:۰۰
Bodrumspor U19
۶
۲
Denizlispor U19
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Karagumruk U19
۲
۲
Eskisehirspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Caykur Rizespor U19
۰
۰
Keciorengucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Sakaryaspor U19
۱
۳
Pendikspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Goztepe SK U19
۱
۰
Umraniyespor U19
Finished
۱۲:۳۰
Manisa U19
۰
۰
Adanaspor FK U19
Finished
۱۲:۳۰
Bayrampasa U19
۰
۵
Bursaspor U19
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Liga 2
CS Tunari
۰
۱
Unirea Dej
Finished
۱۲:۳۰
CSM Scolar Resita
۳
۱
CSA Steaua Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
ACS Dumbravita
۰
۲
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۲:۳۰
CS Dacia Mioveni
۱
۰
CSM Alexandria
Finished
۱۲:۳۰
Chindia Targoviste
۰
۰
Metaloglobus Bucuresti
Finished
۱۳:۰۰
CS Corvinul Hunedoara
۳
۰
CSM Slatina
Finished
۱۲:۳۰
  Finland Ykkoscup
Mikkelin Palloilijat MP
۰
۲
Jippo Joensuu
Finished
۱۳:۳۰
SalPa Salo
۱
۱
FC TPS Turku
Finished
۱۶:۳۰
  Croatia U19 League
Kustosija U19
۱
۰
HNK Gorica U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Dinamo Zagreb U19
۲
۱
HNK Rijeka U19
Finished
۱۶:۳۰
NK Lokomotiva Zagreb U19
۳
۰
HNK Sibenik U19
Finished
۱۶:۳۰
  Thailand Thai League 2
Customs United FC
۲
۱
Chiangmai FC
Finished
۱۴:۰۰
Phrae United
۱
۰
Pattaya United FC
Finished
۱۴:۳۰
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
۱
۰
Lampang FC
Finished
۱۵:۰۰
Ayutthaya United FC
۲
۲
Samut Prakan City FC
Finished
۱۵:۳۰
  Portugal U19 League
Porto U19
۲
۱
Sporting Lisbon U19
Finished
۱۴:۳۰
Gil Vicente U19
۲
۱
Maritimo U19
Finished
۱۴:۳۰
SC Lusitania U19
۲
۰
Academica de Coimbra U19
Finished
۱۵:۳۰
AVS Futebol SAD U19
۰
۳
Moreirense U19
Finished
۱۸:۳۰
Vizela U19
۰
۰
Rio Ave U19
Finished
۱۴:۳۰
SC Farense U19
۲
۲
Famalicao U19
Finished
۱۸:۳۰
AD Sanjoanense U19
۱
۲
Amarante U19
Finished
۱۸:۳۰
Leixoes U19
۲
۰
SC Espinho U19
Finished
۱۸:۳۰
AC Marinhense U19
۰
۰
CD Gouveia U19
Finished
۱۸:۳۰
CD Fatima U19
۲
۱
Caldas SC U19
Finished
۱۸:۳۰
Naval U19
۱
۶
Anadia FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Chaves U19
۳
۰
Boavista U19
Finished
۱۸:۳۰
Marinhas FC U19
۱
۱
UD Oliveirense U19
Finished
۱۸:۳۰
Estoril U19
۱
۱
Torreense U19
Finished
۱۸:۳۰
Vitoria Guimaraes U19
۲
۲
Academico Viseu U19
Finished
۱۸:۳۰
Vilaverdense U19
۴
۰
GD Braganca U19
Finished
۱۸:۳۰
Nogueirense U19
۴
۲
Feirense U19
inprogress
۱۸:۳۰
Vitoria Setubal U19
۰
۲
Alverca U19
Finished
۱۸:۳۰
Belenenses U19
۲
۰
Beira Mar U19
Finished
۱۸:۳۰
CD Tondela U19
۲
۰
Casa Pia AC U19
Finished
۱۸:۳۰
AD Fafe U19
۳
۱
Merelinense U19
Finished
۱۸:۳۰
Gondomar U19
۰
۳
FC Pacos de Ferreira B U19
Finished
۱۸:۳۰
Valadares Gaia FC U19
۱
۳
SC Salgueiros U19
Finished
۱۸:۳۰
Lusitania Lourosa U19
۰
۰
FC Paços de Ferreira U19
inprogress
۲۰:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
1928 Bucaspor
۱
۰
Ankara Demirspor
Finished
۱۴:۳۰
  Azerbaijan Premier League
PFK Turan Tovuz
۱
۱
PFC Neftchi Baku
Finished
۱۴:۳۰
Sabayil FK
۲
۰
Sabah
Finished
۱۷:۰۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Arnavutkoy
۱
۲
Iskenderun
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil
Real Madrid U19
۵
۰
Union Adarve U19
Finished
۱۴:۳۰
Arucas CF U19
۱
۳
CD Sobradillo U19
Finished
۱۴:۳۰
SD Eibar U19
۰
۰
CD Vasconia U19
Finished
۱۵:۰۰
Santutxu U19
۰
۰
Antiguoko KE U19
Finished
۱۵:۰۰
CD Julio Suarez U19
۰
۰
UD San Fernando U19
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Berlin Liga
SV Empor
۲
۱
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
Finished
۱۴:۳۰
Altglienicke II
۴
۱
Reinickendorfer Fuchse
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Almeria U19
۲
۰
Xerez Deportivo FC U19
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 1
Celta de Vigo B
۴
۰
Sestao River Club
Finished
۱۸:۳۰
Rayo Majadahonda
۰
۰
UE Cornella
inprogress
۲۰:۳۰
CE Sabadell
۱
۰
Real Union Club de Irun
Finished
۱۸:۳۰
Ponferradina
۰
۰
Real Sociedad B
inprogress
۲۰:۳۰
Sociedad Deportivo Tarazona
-
-
Unionistas de Salamanca CF
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
SD Logrones
-
-
CD Arenteiro
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  England National League North
Chester FC
۱
۱
Spennymoor Town
Finished
۱۸:۳۰
Gloucester City FC
۱
۰
Scarborough Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Kings Lynn
۰
۰
Farsley Celtic F.C.
Finished
۱۸:۳۰
Southport FC
۱
۲
Hereford FC
Finished
۱۸:۳۰
Scunthorpe United
۱
۰
Alfreton Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Darlington
۲
۱
Buxton
Finished
۱۸:۳۰
Warrington Town
۲
۲
Brackley Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Blyth Spartans FC
۲
۲
Boston United FC
Finished
۱۸:۳۰
Bishop's Stortford
-
-
Chorley
Cancelled
۱۸:۳۰
Banbury United FC
-
-
South Shields
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Peterborough Sports
۴
۰
Rushall Olympic
Finished
۱۸:۳۰
Tamworth FC
۰
۰
Curzon Ashton
Finished
۱۸:۳۰
  Algeria Ligue 1
MC El Bayadh
۰
۰
MC Alger
Finished
۱۸:۳۰
CS Constantine
۱
۱
ASO Chlef
inprogress
۱۹:۱۵
JS Kabylie
۰
۰
USM Khenchela
inprogress
۱۸:۳۰
MC Oran
۰
۱
US Souf
inprogress
۱۹:۱۵
  Scotland League Two
Stenhousemuir
۱
۶
Clyde FC
Finished
۱۸:۳۰
Dumbarton
۲
۱
Stranraer
Finished
۱۷:۳۰
East Fife
۱
۱
Forfar Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Peterhead
۱
۱
Elgin City
Finished
۱۸:۳۰
Spartans FC
۲
۱
Bonnyrigg Rose
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Vitoria Setubal
۲
۰
Sintrense
Finished
۱۸:۳۰
  England Northern Premier League
Ilkeston FC
۱
۲
Radcliffe Borough
Finished
۱۸:۳۰
Workington AFC
۲
۱
Matlock Town
Finished
۱۸:۳۰
Marine
۴
۰
Bradford Park Avenue
Finished
۱۸:۳۰
Stafford Rangers
۲
۱
Guiseley
Finished
۱۸:۳۰
Whitby Town
۲
۱
Hyde United FC
Finished
۱۸:۳۰
Warrington Rylands
۱
۴
Gainsborough Trinity
Finished
۱۸:۳۰
Worksop Town FC
۲
۴
Bamber Bridge
Finished
۱۸:۳۰
Morpeth Town
۳
۰
FC United of Manchester
Finished
۱۸:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
Excelsior Maassluis
۱
۱
SV Spakenburg
Finished
۱۷:۰۰
ACV Assen
۱
۲
Kozakken Boys
Finished
۱۷:۰۰
Scheveningen
۰
۳
Sparta Rotterdam Reserves
Finished
۱۷:۰۰
HHC Hardenberg
۱
۰
VV Noordwijk
Finished
۱۷:۰۰
FC Lisse
۱
۱
Almere City Reserves
Finished
۱۷:۰۰
Koninklijke HFC
۳
۰
ADO '20
Finished
۱۷:۳۰
Amsterdam FC
۳
۱
GVVV Veenendaal
Finished
۱۷:۳۰
Rijnsburgse Boys
۲
۴
De Treffers
Finished
۱۷:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Hanwell Town
۱
۲
Swindon Supermarine
Finished
۱۸:۳۰
Merthyr Town
۱
۱
Hayes & Yeading FC
Finished
۱۸:۳۰
Basingstoke Town LFC
۱
۰
Plymouth Parkway
Finished
۱۸:۳۰
Salisbury FC
۲
۲
Didcot Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Dorchester Town FC
۲
۲
Hendon FC
Finished
۱۸:۳۰
Beaconsfield Town
۲
۱
Walton & Hersham
Finished
۱۸:۳۰
Chesham United FC
۳
۱
Poole Town F.C
Finished
۱۸:۳۰
Hungerford Town
۲
۱
Sholing FC
Finished
۱۸:۳۰
Harrow Borough FC
۱
۲
Winchester City
Finished
۱۸:۳۰
  England Premier League Cup U21
Tottenham Hotspur U21
۶
۰
Fleetwood Town U21
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 6
AIK
۱
۰
Gefle IF
Finished
۱۷:۴۵
Orebro SK
۱
۰
Kalmar FF
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland League Cup, Group 4
IA Akranes
۶
۰
Dalvik/Reynir
Finished
۱۷:۳۰
Vikingur Reykjavik
۱
۱
KA Akureyri
Finished
۱۸:۳۰
  Netherlands U21 League
Roda JC U21
۰
۲
ADO Den Haag U21
Finished
۱۷:۳۰
De Graafschap U21
۲
۰
PEC Zwolle U21
Finished
۱۷:۰۰
  Croatia 2. NL
NK Dugo Selo
۰
۰
NK KRK
Finished
۱۷:۳۰
NK Trnje
۲
۱
NK Hrvace
Finished
۱۷:۳۰
NK Jadran LP
۰
۰
NK Grobnican
Finished
۱۷:۳۰
Krizevci
۲
۱
NK Bjelovar
Finished
۱۷:۳۰
NK Mladost Zdralovi
۲
۳
Karlovac
Finished
۱۷:۳۰
NK Marsonia 1909
۱
۱
Kustosija
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Campionato Primavera 4
Novara U19
۱
۰
Mantova U19
Finished
۱۷:۰۰
Monterosi Tuscia U19
۲
۱
AZ Picerno ASD U19
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
Leganes B
۱
۱
Cuc Villalba
Finished
۱۸:۳۰
AD Alcorcon B
۱
۳
FC Villanueva Del Pardillo
Finished
۱۸:۳۰
  England Isthmian League Premier
Cray Wanderers FC
۱
۰
Kingstonian FC
Finished
۱۸:۳۰
Bognor Regis Town FC
۲
۲
Potters Bar Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Enfield Town
۲
۲
Wingate & Finchley FC
Finished
۱۸:۳۰
Haringey Borough
۱
۰
Margate FC
Finished
۱۸:۳۰
Hashtag United FC
۱
۱
Whitehawk
Finished
۱۸:۳۰
Chatham Town FC
۶
۳
Billericay Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Horsham FC
۱
۳
Lewes FC
Finished
۱۸:۳۰
Dulwich Hamlet FC
۴
۲
Cheshunt FC
Finished
۱۸:۳۰
Canvey Island FC
۰
۰
Carshalton Athletic FC
Finished
۱۸:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
CS Chenois
۲
۲
Meyrin
inprogress
۱۹:۳۰
Team Vaud Lausanne II
-
-
FC La Chaux De Fonds
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
US Terre Sainte
۰
۱
Yverdon Sport FC II
Finished
۱۸:۳۰
FC Grand-Saconnex
۰
۰
FC Sion II
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico U23 League
Chivas Guadalajara U23
۲
۱
Unam Pumas U23
Finished
۱۸:۳۰
Tigres UANL U23
۰
۱
Atlas U23
Finished
۱۸:۳۰
Club America U23
۰
۱
Cruz Azul U23
Finished
۱۸:۳۰
  Tanzania Premier League
Kinondoni MC FC
۱
۰
Namungo FC
inprogress
۲۰:۳۰
Coastal Union
۱
۰
Mtibwa Sugar
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Mineiro 1
Ipatinga
-
-
Democrata Gov Valadares
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
America Mineiro MG
-
-
Atletico Mineiro
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Uberlandia MG
-
-
Athletic Club MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Africa CAF Champions League Group C
Etoile Sportive Sahel
-
-
Esperance Tunis
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Israel Liga Bet North
Beitar Naharia
-
-
FC Ahva Kfar Manda
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
MS Shefaram
۵
۱
Ahi Akko
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Ironi Arraba
۳
۲
Ironi Bnei Kabul
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ironi Karmiel
-
-
FC Tzeirei Tamra
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Italy Serie C, Group A
Padova
-
-
F.C. Arzignano Valchiampo
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
US Pergolettese
-
-
Pro Vercelli
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
AC Pro Sesto
-
-
AC Trento
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
US Alessandria 1912
-
-
Albinoleffe
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Italy Serie C, Group B
Recanatese
-
-
Vis Pesaro 1898
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Pescara
۱
۰
Lucchese Libertas
Finished
۱۸:۴۵
AC Ancona
۱
۳
Rimini Calcio
Finished
۱۸:۴۵
  Switzerland Challenge League
FC Baden
۰
۰
Stade Nyonnais
inprogress
۲۰:۳۰
AC Bellinzona
۰
۰
FC Vaduz
inprogress
۲۰:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 2
Deportiva Venados
۰
۰
Sporting Canamy
inprogress
۲۰:۳۰
  Portugal Liga 3
CD Trofense
۱
۳
Fafe
Finished
۱۸:۳۰
Lusitania Lourosa
۲
۱
Academica de Coimbra
Finished
۱۸:۳۰
Felgueiras 1932
۱
۱
FC Alverca
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Braga B
-
-
Sporting Covilha
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  France National 2, Group B
Angers II
۰
۰
Bergerac Perigord FC
inprogress
۲۰:۳۰
St Pryve St Hilaire
۱
۰
Paris 13 Atletico
inprogress
۲۰:۳۰
Blois Foot 41
۰
۰
Olympique Saumur
inprogress
۲۰:۳۰
  Slovenia Prva liga
Aluminij
۰
۲
NK Olimpija Ljubljana
inprogress
۲۰:۰۰
  Africa CAF Champions League Group A
FC Nouadhibou
۰
۱
Mamelodi Sundowns FC
inprogress
۱۹:۳۰
TP Mazembe Englebert
۳
۰
Pyramids FC
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Guijuelo
۱
۱
Real Aviles CF
inprogress
۱۹:۳۰
Real Valladolid B
۱
۴
Arandina CF
Finished
۱۸:۳۰
Union Popular Langreo
۰
۰
Marino de Luanco
inprogress
۲۰:۳۰
Coruxo CF
۰
۰
Real Oviedo II
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
Kelme U19
۱
۰
EFB Miguelturra U19
inprogress
۱۹:۰۰
Albacete Balompie U19
۲
۲
Elche U19
Finished
۱۸:۳۰
  Egypt Second Division A
Ghazl Al Mehalla
۱
۰
Al Qanah
inprogress
۱۹:۰۰
Wady Degla
۳
۱
El Sekka El Hadid SC
Finished
۱۶:۳۰
Ghazl Kafr El Dawar
۲
۱
La Viena FC
Finished
۱۶:۳۰
Petrojet
۲
۱
Tanta
Finished
۱۶:۳۰
Proxy SC
۰
۱
Haras El Hodood
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Montecasillas FC
۰
۳
CA Pulpileno
inprogress
۱۹:۰۰
CF Lorca Deportiva
-
-
Real Murcia B
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Alcantarilla FC
۲
۱
Balsicas Atletico
inprogress
۱۹:۰۰
  World Friendly International Matches Women
Philippines (W)
۰
۲
Scotland (W)
Finished
۱۶:۳۵
Chile (W)
۵
۱
Jamaica (W)
Finished
۰۱:۰۰
  Iceland League Cup, Group 2
Fylkir Reykjavik
۰
۱
IR Reykjavik
Finished
۱۶:۳۰
Throttur Reykjavik
۲
۱
IBV Vestmannaeyjar
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Regionalliga West
FC Wegberg-Beeck
۳
۱
Wuppertaler SV Borussia
Finished
۱۶:۳۰
SC Wiedenbruck
۰
۰
FC Bocholt 1900
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Koln II
۱
۱
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۶:۳۰
SV Lippstadt 08
۲
۲
Fortuna Koln
Finished
۱۶:۳۰
SV Rodinghausen
۰
۰
FC Schalke 04 II
Finished
۱۶:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۴
۰
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۶:۳۰
  India Santosh Trophy
Maharashtra FA
۱
۲
Manipur
Finished
۱۲:۳۰
Delhi FA
۴
۰
Railway FC
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Huetor Tajar
۲
۰
Atletico Melilla CF
Finished
۱۵:۰۰
CD Huetor Vega
-
-
FC Malaga City
inprogress
۲۰:۰۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Akhisar Belediye GS
۱
۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 4
Cankaya FK
۰
۱
Sebat Genclik Spor
Finished
۱۴:۳۰
Sultanbeyli Bld
۰
۲
Adana 1954 FK
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Kepez Belediye Antalya
۳
۱
Karabuk Idman Yurdu
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Cordoba B
۱
۱
CD Utrera
Finished
۱۴:۳۰
Xerez CD
۰
۰
Conil CF
inprogress
۲۰:۳۰
AD Ceuta FC B
۱
۰
Cartaya
inprogress
۲۰:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane Olympic (W)
۲
۳
Mitchelton (W)
Finished
۱۲:۳۰
Lions FC (W)
۳
۴
Gold Coast United (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Israel Leumit League U19
Ashdod Rafi Elbaz U19
۰
۴
Beitar Jerusalem U19
Finished
۱۰:۳۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
۱
۱
Hapoel Afula U19
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Haifa U19
۲
۰
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Kiryat Shmona U19
۲
۰
Hapoel Kfar Saba U19
Finished
۱۴:۳۰
Maccabi Herzliya U19
۱
۰
Hapoel Ironi Acre U19
Finished
۱۲:۳۰
Bnei Sakhnin FC U19
۱
۰
Maccabi Netanya U19
Finished
۱۲:۳۰
Ashdod U19
۰
۳
Hapoel Hadera U19
Finished
۱۳:۴۰
Maccabi Tel Aviv U19
۵
۰
Hapoel Raanana U19
Finished
۱۳:۴۵
Maccabi Haifa U19
۱
۲
Maccabi Petach Tikva U19
Finished
۱۳:۵۰
Hapoel Tel Aviv U19
۲
۲
Hapoel Beer Sheva U19
Finished
۱۴:۰۰
Hapoel Umm al-Fahm U19
۲
۲
Maccabi Achi Nazareth U19
Finished
۱۵:۲۰
SC Newe Yosef U19
۴
۳
Hapoel Herzliya U19
Finished
۱۲:۳۰
  Republic of Kosovo First League
KF Ramiz Sadiku
۳
۲
KF Vjosa
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Langwarrin U23
۰
۱
North Geelong U23
Finished
۰۹:۰۰
Caroline Springs George Cross U23
۲
۱
Brunswick City U23
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
South Melbourne U23
۲
۱
Hume City U23
Finished
۰۷:۳۰
Dandenong Thunder U23
۲
۴
Heidelberg Utd U23
Finished
۰۹:۰۰
Port Melbourne U23
۳
۱
Moreland City U23
Finished
۱۲:۳۰
Green Gully U23
۲
۱
Manningham Utd Blues U23
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Maitland
۰
۱
Valentine Phoenix
Finished
۰۷:۰۰
Edgeworth Eagles
۰
۰
Weston Workers
Cancelled
۰۷:۰۰
Lake Macquarie City FC
۰
۳
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۱:۳۰
Cooks Hill United
۱
۲
Newcastle Olympic
Finished
۰۹:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Malacateco
۳
۰
Coban Imperial
Finished
۰۴:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group E
Puerto Rico U20
۵
۰
Saint Kitts and Nevis U20
Finished
۰۲:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
UD Teror Balompie
۰
۳
Arucas CF
Finished
۰۰:۰۰
UD Tamaraceite
۱
۰
Marino
Finished
۱۶:۰۰
UD Ibarra
-
-
Lanzarote
inprogress
۱۸:۳۰
CD Herbania
-
-
CD Buzanada
inprogress
۲۰:۳۰
Union Sur Yaiza
-
-
CD Santa Ursula
inprogress
۲۱:۰۰
  Algeria Ligue 2
ESM Kolea
۰
۱
NA Hussein Dey
Finished
۱۶:۳۰
MSP Batna
۰
۰
USM El Harrach
Finished
۱۶:۳۰
JS Bordj Menaiel
۱
۰
E Sour El-Ghozlane
Finished
۱۶:۳۰
WA Mostaganem
۰
۰
RC Kouba
Finished
۱۶:۳۰
Js Ghir Abadla
۱
۳
ES Mostaganem
Finished
۱۶:۳۰
Olympique Magrane
۰
۳
HB Chelghoum Laid
Finished
۱۶:۳۰
NRB Telaghema
۲
۱
AS Ain M'lila
Finished
۱۶:۳۰
USM Annaba
۰
۰
Olympique Akbou
Finished
۱۶:۳۰
Temouchent
۲
۱
JSM Tiaret
Finished
۱۶:۳۰
MCB Oued Sly
۱
۰
WA Boufarik
Finished
۱۶:۳۰
MC El Eulma
۱
۴
AS Khroub
Finished
۱۶:۳۰
GC Mascara
۱
۰
RC Arba
Finished
۱۶:۳۰
Olympique Medea
۰
۱
SKAF Khemis Miliana
Finished
۱۶:۳۰
RB Ouargla
۱
۱
IB Khemis El Khechna
Finished
۱۶:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Dugopolje
۰
۰
NK Sibenik
Finished
۱۵:۲۰
HNK Cibalia Vinkovci
۱
۰
Orijent 1919
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Broadmeadow Magic (W)
۳
۲
New Lambton FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Denmark U19 Ligaen
FC Midtjylland U19
۴
۱
Lyngby U19
Finished
۱۵:۳۰
  Lebanon Premier League
Shabab Al-Ghazieh
۲
۱
Al Ahli Nabatieh
Finished
۱۵:۴۵
Al Ansar Beirut
۴
۰
Al Bourj
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Energie Cottbus
۲
۱
Berlin Ankaraspor 07
Finished
۱۵:۳۰
Luckenwalde
۰
۳
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۵:۳۰
FC Hansa Rostock II
۰
۱
FSV Zwickau
Finished
۱۶:۳۰
FC Rot-Weiss Erfurt
۲
۲
VSG Altglienicke
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
Viktoria Aschaffenburg
۰
۱
Bayern Munich II
Finished
۱۶:۳۰
Turkgucu Munchen
۰
۱
TSV Aubstadt
Finished
۱۶:۳۰
TSV Buchbach
۰
۰
1. FC Eintracht Bamberg
Finished
۱۶:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۰
۱
DJK Vilzing
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
ASG Nocerina 1910
۱
۰
COS Sarrabus Ogliastra
Finished
۱۶:۳۰
Sassari Calcio Latte Dolce
۰
۰
ASD Anzio Calcio 1924
Finished
۱۷:۰۰
  Montenegro First League
FK Rudar Plevlja
۳
۰
FK Buducnost Podgorica
Finished
۱۶:۳۰
FK Jezero Plav
۰
۳
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Finished
۱۷:۰۰
FK Sutjeska Niksic
۱
۱
FK Arsenal Tivat
Finished
۱۷:۳۰
Mladost DG
۱
۲
FK Mornar Bar
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
TSG Balingen
۱
۰
TSV Steinbach
Finished
۱۶:۳۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۱
۰
SGV Freiberg
Finished
۱۶:۳۰
  Wales Cymru North
Flint Town United
۴
۲
Bangor 1876
Finished
۱۶:۳۰
Denbigh Town
۲
۲
Guilsfield FC
Finished
۱۷:۳۰
Mold Alexandra
۰
۳
Airbus UK
Finished
۱۷:۳۰
Llanidloes Town
۱
۲
Porthmadog
Finished
۱۷:۳۰
Caersws
۱
۱
Gresford Athletic
Finished
۱۷:۳۰
  Armenia Premier League
FC Ararat Yerevan
۱
۰
West Armenia
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
FC Malisheva
۲
۱
KF Feronikeli
Finished
۱۵:۳۰
KF Ballkani
۱
۱
SC Gjilani
Finished
۱۵:۳۰
  Cameroon Championship Women
Eding Sport (W)
۱
۳
Amazone FAP (W)
Finished
۱۵:۳۰
Caiman Filles Douala (W)
۳
۰
AS Fortuna Mfou (W)
Finished
۱۷:۳۰
Louves Minproff (W)
۱
۱
Ita Mbong (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Serbia Prva Liga
FK Radnicki Beograd
۰
۴
FK Kolubara
Finished
۱۵:۳۰
FK Dubocica
۰
۰
Tekstilac Odzaci
Finished
۱۸:۳۰
Jedinstvo Ub
۱
۰
Radnicki Sremska Mitrovica
Finished
۱۵:۳۰
Metalac GM
۰
۰
FK Smederevo
Finished
۱۵:۳۰
Macva Sabac
۰
۰
OFK Vrsac
Finished
۱۸:۳۰
  Bulgaria B PFG
Ludogorets Razgrad B
۲
۱
PFC Montana 1921
Finished
۱۵:۳۰
PFC Litex Lovech
۱
۱
FC Chernomorets Balchik
Finished
۱۵:۳۰
PFC Spartak Pleven
۱
۰
Strumska Slava
Finished
۱۵:۳۰
FC Chernomorets 1919 Burgas
۱
۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۱۵:۳۰
FC Yantra Gabrovo
۲
۱
FC Dunav Ruse
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 1st Division
AaB Aalborg
۲
۲
SonderjyskE
Finished
۱۵:۳۰
B93 Kopenhagen
۰
۰
Naestved BK
Finished
۱۷:۳۰
  Cyprus 2. Division
Ayia Napa
۱
۲
ASIL FC Lysi
Finished
۱۶:۳۰
Ermis Aradippou
۰
۵
Enad Polis Chrysochous
Finished
۱۶:۳۰
Digenis Morphou
۳
۳
PAEEK
Finished
۱۶:۳۰
Achyronas Onisillos
۳
۰
Akritas Chlorakas
Finished
۱۶:۳۰
MEAP Nisou
۱
۱
PO Xylotympou 2006
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 1
Varbergs BoIS FC
۱
۴
Osters IF
Finished
۱۵:۳۰
Lulea IFK
۰
۸
Malmo FF
Finished
۱۵:۳۰
  Wales Cymru South
Ammanford AFC
۲
۱
Briton Ferry Athletic FC
Finished
۱۵:۳۰
Abertillery Bluebirds
۲
۰
Carmarthen Town
Finished
۱۷:۳۰
Trefelin
۱
۱
Baglan Dragons
Finished
۱۸:۰۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 2
Degerfors IF
۲
۲
GAIS
Finished
۱۵:۳۰
Orgryte IS
۳
۲
IF Elfsborg
Finished
۱۵:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 3
Winterthur II
۰
۰
FC Kosova
inprogress
۱۹:۳۰
AC Taverne
۱
۱
Uzwil
Finished
۱۷:۳۰
FC Linth
۱
۲
FC Wettswil-Bonstetten
Finished
۱۷:۳۰
Balzers
۲
۱
Grasshopper Club II
Finished
۱۸:۳۰
FC Kreuzlingen
۱
۳
Hongg
Finished
۱۸:۳۰
  France National 2, Group D
Haguenau
۲
۳
Wasquehal
Finished
۱۸:۳۰
93 Bobigny-Bagnolet-Gagny
۰
۰
Olympique St Quentin
inprogress
۲۰:۳۰
UF Maconnais
۰
۰
Auxerre II
inprogress
۲۰:۳۰
US Creteil
۱
۰
Bourg-Peronnas
inprogress
۲۰:۳۰
  England Northern League Division One Midlands
Sutton Coldfield Town FC
۱
۰
Bedworth United FC
Finished
۱۸:۳۰
  Ghana Premier League
Heart of Lions
۱
۰
Asante Kotoko
Finished
۱۸:۳۰
  England Northern League Division One East
Ossett United
۳
۱
Consett
Finished
۱۸:۳۰
Grantham Town
۲
۴
North Ferriby
Finished
۱۸:۳۰
  Niger Super League
AS Douanes de Niamey
۲
۰
Liberte FC
inprogress
۱۸:۴۵
  Gibraltar National League
St. Josephs FC
۲
۱
FCB Magpies
inprogress
۱۹:۰۰
  Ivory Coast Ligue 1
Racing Club d'Abidjan
۳
۱
Lys Sassandra
inprogress
۱۹:۰۰
FC San Pedro
۳
۰
FC Mouna
inprogress
۱۹:۰۰
Societe Omnisport De L'armée
۱
۱
Sporting Club de Gagnoa
inprogress
۱۹:۰۰
Denguele Sports D'Odienne
-
-
AFAD Djekanou
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Finland U20 League
Mikkelin Palloilijat MP U20
۲
۵
FC Honka U20
inprogress
۱۹:۰۰
HJK Helsinki U20
۱
۲
Atlantis U20
Finished
۱۸:۴۰
  Malta Challenge League
Pieta Hotspurs FC
۰
۱
Marsa FC
inprogress
۱۹:۳۰
Melita FC
۱
۱
Saint Patrick FC Zabbar
Finished
۱۶:۳۰
Zurrieq
۰
۱
Senglea Athletic
inprogress
۱۹:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
Pevidem SC
۱
۱
CDC Montalegre
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Carioca 1
Audax Rio RJ
-
-
Botafogo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Luxembourg National Division
AS Jeunesse Esch
۰
۰
Racing FC Union Letzebuerg
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Guadalajara
۰
۱
Cacereno
inprogress
۱۹:۳۰
San Sebastian De Los Reyes
۱
۰
UD Montijo
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Oyonesa
۰
۰
Casalarreina CF
inprogress
۲۰:۰۰
  Mali Premiere Division
Olympique Bamako
۰
۰
Afrique Football Elite
inprogress
۲۰:۰۰
USC Kita
۰
۰
Black Stars
inprogress
۲۰:۰۰
Djoliba AC
۱
۰
FC Binga
inprogress
۲۰:۰۰
  Senegal Ligue 2
AS Douanes
۰
۰
Demba Diop
inprogress
۲۰:۰۰
Oslo FA
۰
۰
Thies FC
inprogress
۲۰:۰۰
  Germany Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
۰
۰
SC St Tonis 11/20
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Paulista Serie A3
AD São Caetano do Sul
-
-
Matonense SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Uniao Suzano Ac Sp
-
-
Bandeirante EC SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Desportivo Brasil
-
-
EC Sao Bernardo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Belgium First Amateur Division
KSC Lokeren-Temse
-
-
KSK Heist
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Royal Excelsior Virton
-
-
KAA Gent II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Charleroi II
-
-
Hoogstraten VV
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Pernambucano 1
Flamengo de Arcoverde
-
-
Retro FC Brasil
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Nautico Capibaribe
-
-
Sport Club do Recife
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Brazil Matogrossense
Cuiaba MT
-
-
Nova Mutum EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Ireland Premier Division
Sligo Rovers FC
-
-
Derry City
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Peru Liga 1 - Apertura
Sport Boys
-
-
Cusco FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Utc de Cajamarca
-
-
Universitario de Deportes
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  England Southern League Premier Division Central
Mickleover Sports
۴
۱
Kettering Town FC
Finished
۱۸:۳۰
St Ives Town
۱
۳
Stratford Town
Finished
۱۸:۳۰
Stamford
۴
۰
Barwell FC
Finished
۱۸:۳۰
Halesowen Town FC
۰
۳
Royston Town
Finished
۱۸:۳۰
AFC Telford United
۳
۲
AFC Sudbury
Finished
۱۸:۳۰
Leiston Football Club
۲
۲
Alvechurch
Finished
۱۸:۳۰
Leamington FC
۰
۱
Needham Market
Finished
۱۸:۳۰
Hitchin Town FC
۱
۲
Bromsgrove Sporting
Finished
۱۸:۳۰
Long Eaton United FC
۲
۲
Stourbridge FC
Finished
۱۸:۳۰
Berkhamsted FC
۰
۰
Coalville Town FC
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
Turkspor Dortmund 2000
۳
۱
SC Preussen Munster II
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
Pobla de Mafumet CF
۰
۰
Reus FC Reddis
inprogress
۱۹:۳۰
  England National League South
Tonbridge Angels FC
۱
۲
Slough Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Chippenham Town FC
۲
۱
Dover Athletic FC
Finished
۱۸:۳۰
Torquay United
۲
۲
Aveley
Finished
۱۸:۳۰
Havant & Waterloville FC
۱
۱
Bath City
Finished
۱۸:۳۰
St. Albans City
۱
۱
Welling United
Finished
۱۸:۳۰
Worthing FC
۰
۱
Braintree Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Hampton & Richmond Borough
۱
۱
Farnborough FC
Finished
۱۸:۳۰
Weston-super-Mare FC
-
-
Eastbourne Borough FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Dartford FC
۱
۱
Taunton Town
Finished
۱۸:۳۰
Truro City FC
-
-
Hemel Hempstead Town FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Chelmsford City
۱
۰
Yeovil Town
Finished
۱۸:۳۰
  Slovenia U19 League
Maribor U19
۱
۱
Celje U19
Finished
۱۶:۳۰
ND Gorica U19
۱
۰
NK Rudar Velenje U19
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly International Matches U19 Women
England U19 (W)
۲
۳
France U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Nicaragua Primera Division
UNAN Managua
۱
۳
Managua FC
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
CA Union Villa Krause
۱
۲
Atenas De Pocito
Finished
۰۴:۰۰
  Australia Queensland Premier League U23
Logan Lightning U23
۳
۱
Southside Eagles U23
Finished
۱۲:۰۰
Mitchelton U23
۲
۱
Broadbeach United U23
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane Strikers U23
۱
۱
SWQ Thunder U23
Finished
۱۱:۳۰
  Thailand Thai League 3
Pluakdaeng United FC
۲
۳
Fleet FC
Finished
۱۲:۳۰
Maejo United
۴
۱
Khelang United
Finished
۱۲:۳۰
Marines Eureka FC
۱
۱
BFB Pattaya City
Finished
۱۲:۳۰
Chachoengsao FC
۰
۱
Kabin United
Finished
۱۲:۳۰
Nakhonratchasima United FC
۰
۴
Udon United FC
Finished
۱۲:۳۰
Khonkaen Mordindang FC
۰
۲
Khonkaen FC
Finished
۱۲:۳۰
  Cambodia Premier League
Naga World FC
۱
۱
Phnom Penh Crown
Finished
۱۴:۳۰
ISI Dangkor Senchey FC
۲
۴
Preah Khan Reach Svay Rieng
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Federacion Women
Fundacion CD Tenerife (W)
۱
۱
Elche CF (W)
Finished
۱۴:۳۰
Cordoba (W)
۰
۲
CD Guiniguada Apolinario (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Lebanon Division 2
Al Egtmaaey Trablos
۱
۲
Sporting Club Beirut
Finished
۱۵:۴۵
Salam Zgharta
۳
۱
Irshad Shahim
Finished
۱۵:۴۵
Bent Jbeil
۵
۱
Al Wehda Saadnayel
Finished
۱۴:۴۵
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Engers 07
۰
۲
FV Diefflen
Finished
۱۶:۳۰
FC Karbach
۲
۱
TSG Pfeddersheim
Finished
۱۶:۳۰
FC Bitburg
۰
۴
FK Pirmasens
Finished
۱۶:۳۰
FV Dudenhofen
۱
۲
VfR Wormatia Worms
Finished
۱۶:۳۰
SV Morlautern
۲
۱
VfR Baumholder
Finished
۱۸:۰۰
  Rwanda National League
Police FC
۰
۱
AS Kigali
Finished
۱۶:۳۰
Muhazi United
۲
۰
Etoile de L'Est
Finished
۱۶:۳۰
Amagaju
۲
۰
Gasogi Utd
Finished
۱۶:۳۰
Marines FC
۳
۰
Kiyovu Sport
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Thermaikos Thermis
۰
۱
Niki Efkarpia
Finished
۱۶:۳۰
  North Macedonia First League
FC Struga Trim & Lum
۲
۲
KF Shkupi Skopje
Finished
۱۶:۳۰
  Zambia Super League
Green Buffaloes
۴
۲
Konkola Blades
Finished
۱۶:۳۰
Red Arrows
-
-
Mufulira Wanderers
Finished
۱۶:۳۰
Kabwe Warriors
۰
۰
Prison Leopards
Finished
۱۶:۳۰
Nkana FC
۱
۱
Forest Rangers
Finished
۱۶:۳۰
FC MUZA
۱
۰
Green Eagles
Finished
۱۶:۳۰
Kansanshi Dynamos
۱
۱
Nkwazi
Finished
۱۶:۳۰
  South Africa NedBank FA Cup
JDR Stars
۰
۱
Hungry Lions FC
Finished
۱۶:۳۰
Richards Bay FC
۲
۱
Polokwane City FC
inprogress
۱۹:۳۰
Platinum City Rovers
۰
۱
Moroka Swallows
Finished
۱۶:۳۰
  Burundi Premier League
Inter Stars
۲
۰
Magara Young Boys
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
STK Eilvese
۰
۱
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۶:۳۰
Rotenburger
۳
۱
SV Meppen II
Finished
۱۶:۳۰
Kickers Emden
-
-
FSV Schoningen
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Federacion Women
UD Logrones (W)
۵
۱
CD Monte (W)
Finished
۱۸:۰۰
SD Casablanca (W)
۲
۲
CD Fontsanta Fatjo (W)
inprogress
۱۹:۳۰
SE AEM B (W)
۰
۰
Igualada (W)
inprogress
۱۹:۴۵
UD Geneto Del Teide (W)
۰
۲
CD Argual (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Oviedo II (W)
۰
۱
Deportivo La Coruna B (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Victoria CF Coruna (W)
۰
۰
Umia CF (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
TSV Abtswind
۰
۲
1. SC Feucht
Finished
۱۷:۳۰
SV Donaustauf
۱
۲
SC Eltersdorf
Finished
۱۷:۳۰
VfB Eichstatt
۴
۲
SSV Jahn Regensburg II
Finished
۱۶:۳۰
FC Ingolstadt 04 II
۳
۱
Spvgg Hankofen-Hailing
Finished
۱۶:۳۰
FC Coburg
۳
۳
SV Fortuna Regensburg
Finished
۱۶:۳۰
ASV Neumarkt
۲
۱
DJK Ammerthal
Finished
۱۶:۳۰
ASV Cham
۰
۰
TSV Neudrossenfeld
Finished
۱۸:۳۰
  Morocco Botola 2
WAF Fes
۱
۲
Kawkab AC Marrakech
Finished
۱۷:۳۰
Ittifaq Marrakech
۱
۱
Rapide Club Oued Zem
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
TUS Dietkirchen
۳
۱
Hanauer SC 1960
Finished
۱۷:۰۰
Türk Gucu Friedberg
۲
۱
KSV 1964 Baunatal
Finished
۱۶:۳۰
TSV Eintracht Stadtallendorf
۱
۱
FC Eddersheim
Finished
۱۶:۳۰
Bayern Alzenau
۳
۰
SC Waldgirmes
Finished
۱۷:۰۰
FC Hanau 93
۴
۱
VfB Marburg
Finished
۱۷:۳۰
  Austria 2. Liga
Grazer AK 1902
۳
۰
FC Dornbirn
Finished
۱۷:۰۰
SC Bregenz
۰
۱
SKU Amstetten
Finished
۱۷:۰۰
SK Sturm Graz II
۱
۱
First Vienna Fernwärme FC 1894
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Campionato Primavera 3
Virtus Francavilla U19
۳
۲
Potenza Calcio U19
Finished
۱۷:۰۰
AP Turris Calcio ASD U19
۱
۳
Vis Pesaro U19
Finished
۱۷:۰۰
Rimini U19
۰
۱
US Fiorenzuola U19
Finished
۱۷:۰۰
Arzignano Valchiampo U19
۲
۴
Pro Vercelli U19
Finished
۱۷:۰۰
  Botswana Premier League
Security Systems FC
۳
۲
Gaborone United
Finished
۱۸:۰۰
Police XI SC
۱
۱
Eleven Angels
Finished
۱۷:۳۰
Nico United
۱
۱
Orapa United FC
Finished
۱۷:۳۰
Morupule Wanderers
۱
۳
Township Rollers
Finished
۱۸:۰۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
1. FC Pforzheim 1896
۳
۱
ATSV Mutschelbach
Finished
۱۶:۳۰
FC Normannia Gmund
۲
۲
FV Ravensburg
Finished
۱۶:۳۰
Denzlingen
۲
۲
TSG Backnang
Finished
۱۶:۳۰
FC Holzhausen
۲
۲
SSV Reutlingen 05
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland U19 League
Winterthur U19
۱
۲
Servette U19
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Eckernforder SV
۳
۲
SC Weiche Flensburg 08 II
Finished
۱۶:۳۰
Nordmark Satrup
۴
۰
TSV Bordesholm
Finished
۱۶:۳۰
Oldenburger SV
-
-
Union Neumuenster
Finished
۱۷:۰۰
  Scotland Highland League
Buckie Thistle
۲
۳
Clachnacuddin
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
Touring Ke
۱
۱
CD Basconia
inprogress
۱۹:۰۰
SD Beasain
۳
۱
Anaitasuna
inprogress
۱۹:۰۰
CD Padura
-
-
Anorga KKE
inprogress
۱۹:۳۰
Lagun Onak
۰
۰
SD Leioa
inprogress
۱۹:۳۰
SCD Durango
-
-
Urduliz FT
inprogress
۲۰:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
UM Escobedo
۱
۱
Centro Deportivo Bezana
inprogress
۱۹:۰۰
UC Cartes
۰
۱
SDA Albericia
inprogress
۱۹:۰۰
UD Samano
۰
۰
CD Laredo
inprogress
۲۰:۰۰
  Italy Serie C, Group C
Taranto Sport
۱
۰
Catania Calcio
Finished
۱۸:۴۵
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
CD Numancia U19
۰
۱
CF Rayo Majadahonda U19
Finished
۱۸:۴۵
Rayo Vallecano U19
۲
۱
UD San Sebastian de los Reyes U19
inprogress
۱۹:۰۰
  Iceland League Cup, Group 3
HK Kopavogur
۰
۲
Thor Akureyri
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
CD Colegios Diocesanos
۱
۱
CF Palencia Cristo Atletico
Finished
۱۸:۳۰
CD Villaralbo
۰
۱
Real Avila
inprogress
۱۹:۰۰
Burgos Promesas
۱
۱
CD Mirandes B
inprogress
۱۹:۳۰
Atletico Astorga CF
۱
۰
Ponferradina B
inprogress
۱۹:۳۰
Cultural Leonesa B
۲
۱
CD Becerril
inprogress
۱۹:۳۰
  Togo Championnat National
Dyto FC
۰
۱
ASC Kara
Finished
۱۸:۳۰
  Northern Ireland Premier Intermediate League
Warrenpoint Town
۲
۰
Lisburn Distillery
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Verbandsliga
SV Eintracht Wald-Michelbach
۵
۰
Rot-Weiss Frankfurt
Finished
۱۸:۳۰
  Belgium Division 1 Women
RAEC Mons (W)
۱
۳
Standard Liege II (W)
Finished
۱۸:۳۰
DVC Evas Tienen (W)
۰
۰
KFC Alken (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Liberia Second Division
Jubilee FC
۰
۰
Life FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Africa CAF Champions League Group D
Young Africans
۳
۰
CR Belouizdad
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Gaucho 1
Gremio Esportivo Brasil RS
-
-
EC Juventude
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
SER Caxias
-
-
Avenida
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Iceland League Cup, Group 1
UMF Grindavik
۱
۰
IF Vestri
inprogress
۱۹:۳۰
  Gambia GFA 1st Division
Samger FC
۱
۲
Team Rhino FC
inprogress
۲۰:۰۰
WAA Banjul
۱
۰
Banjul United
inprogress
۲۰:۰۰
  Senegal Ligue 1
ASC Diambars
۱
۰
US Goree
inprogress
۲۰:۰۰
AS Dakar Sacre Coeur
۰
۱
SONACOS
inprogress
۲۰:۰۰
  France National 2, Group C
Boulogne
۰
۰
Chateaubriant
inprogress
۲۰:۳۰
Racing Club de France
۰
۰
US St. Malo
inprogress
۲۰:۳۰
FC Bastia-Borgo
-
-
FCM Aubervilliers
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Netherlands Derde Divisie
SV Meerssen 1918
۰
۰
BVV Barendrecht
inprogress
۲۰:۳۰
  Guatemala Primera Division
Universidad de San Carlos
۰
۱
Heredia
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Sevilla Atletico
۰
۰
Aguilas FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Calvo Sotelo Puertollano
۰
۰
Villarrobledo
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Paulista Serie A2
Portuguesa Santista SP
-
-
Comercial SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC Sao Bento
-
-
Oeste Itapolis
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
EC XV de Novembro (Piracicaba)
-
-
Primavera SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Goiano 1
Ipora EC
-
-
Vila Nova GO
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Piauiense
4 de Julho
-
-
Parnahyba PI
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Belgium Second Amateur Division VFV B
SC City Pirates Antwerpen
-
-
Lebbeke
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Paulista Serie A1
Ituano SP
-
-
Bragantino Red Bull
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Novorizontino SP
-
-
EC Agua Santa SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Northern Ireland Championship 1
Ballinamallard United
۱
۲
Portadown FC
Finished
۱۸:۳۰
FC Ards
۰
۱
Harland and Wolff Welders
Finished
۱۸:۳۰
Institute FC Londonderry
۲
۰
Newington FC
Finished
۱۸:۳۰
  Israel Liga Bet South
AC Hamachtesh Givataim
-
-
Hapoel Hod Hasharon Irony
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
Sertanense FC
۰
۰
GD Vitoria de Sernache
Finished
۱۸:۳۰
  Uganda Division 2
Mbale Heroes
۰
۰
Jinja North FC
Finished
۱۶:۳۰
Police FC
۱
۱
Lugazi Municipal FC
Finished
۱۶:۳۰
Kiyinda Boys
۴
۲
Kataka FC
Finished
۱۶:۳۰
Kyetume FC
۱
۱
Kigezi Homeboys
Finished
۱۶:۳۰
Blacks Power
۳
۰
Young Elephants FC
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
CD Pamplona
۲
۰
CD Alesves
Finished
۱۸:۰۰
Burlades
-
-
CD Beti Onak
Finished
۱۸:۳۰
UDC Txantrea
۰
۰
Cirbonero
Finished
۱۸:۳۰
CD Subiza
۴
۱
Beti Kozkor
Finished
۱۸:۳۰
Club Deportivo Huarte
-
-
CD Lerines
Finished
۱۸:۳۰
  Cyprus 3. Division
Chalkanoras Idaliou
۱
۰
APEA Akrotiriou
Finished
۱۶:۳۰
Kouris Erimi
۱
۰
Aspis Pylas
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Regional League
CD Laguna
۰
۲
Atletico San Juan de Tenerife
Finished
۰۰:۳۰
  Trinidad And Tobago TT Premier League
AC Port Of Spain
۰
۰
1976 FC Phoenix
Finished
۰۰:۳۰
  Uganda Super League Women
Kampala Queens (W)
-
-
Asubo Gafford (W)
Cancelled
۱۰:۳۰
Wakiso Hills (W)
-
-
Uganda Martyrs (W)
Cancelled
۱۰:۳۰
  Cambodia League 2
Ministry of Interior FA
۱
۰
Siem Reap
Finished
۱۲:۱۵
  Hungary 1st Division U19
Ferencvarosi TC U19
۱
۴
Vasas Budapest U19
Finished
۱۲:۳۰
  Rwanda League Women
Inyemera (W)
۲
۰
Indahangarwa WFC (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Sportivo Luqueno Reserves
۳
۲
General Caballero Reserve
Finished
۱۴:۰۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
TSV Kottern
۵
۱
TSV Landsberg
Finished
۱۵:۳۰
SV Erlbach
۳
۱
FC Ismaning
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
۱
۰
Heimstetten
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
Stabaek IF (W)
۲
۰
Roa (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Seychelles Premier League
Foresters FC
۱
۱
Light Stars FC
Finished
۱۵:۳۰
  Djibouty Division 1
CF Gendarmerie Nationale
۱
۱
AS Djibouti Telecom
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
VfB 1921 Krieschow
۴
۱
FSV Motor Marienberg
Finished
۱۶:۰۰
FC Grimma
۱
۲
Bischofswerdaer FV
Finished
۱۶:۰۰
Ludwigsfelder FC
۳
۰
VfL Halle 1896
Finished
۱۶:۰۰
  Albania Kategoria e Pare
FK Vora
۱
۰
Apolonia Fier
Finished
۱۶:۰۰
  Greece Super League 2, Group B
Kalamata
۱
۰
Olympiacos Piraeus B
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
SD Formentera
۳
۱
CE Manresa
Finished
۱۷:۳۰
SE Penya Independent
۱
۰
CD La Nucia
inprogress
۱۹:۳۰
  North Macedonia Second League
FK Kozuf Gevgelija
۰
۱
FK Vardar Negotino
Finished
۱۶:۳۰
Detonit Plackovica
۱
۰
FK Skopje
Finished
۱۶:۳۰
FK Sasa
۲
۳
Aresimi 1973
Finished
۱۶:۳۰
FK Osogovo Kocani
۴
۰
FK Teteks
Finished
۱۶:۳۰
  Malta Premier League
FC Balzan
۰
۰
Hibernians Paola FC
Finished
۱۶:۳۰
Mosta FC
۰
۲
Birkirkara FC
inprogress
۱۸:۴۵
  Tunisia Ligue 1
EGS Gafsa
۱
۰
Bizertin
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Carioca Women
Vasco da Gama (W)
۰
۲
Flamengo RJ (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
TuRa Bremen
۳
۲
OSC Bremerhaven
Finished
۱۶:۳۰
SC Vahr Blockdiek
-
-
KSV Vatan Sport Bremen
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Landesliga
SG Taucha 99
۳
۰
VfL Pirna-Copitz
Finished
۱۶:۳۰
SG 2000 Mulheim-Karlich
-
-
FSG Ehrang-Pfalzel
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Zanzibar Premier League
Jamhuri
۰
۱
Kipanga FC
Finished
۱۶:۴۵
  Italy Serie D, Girone E
US Gavorrano
۳
۰
ASD Seravezza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Croatia 3. NL
NK Vodice
۶
۰
RNK Split
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone F
SSD San Nicolo Notaresco
۱
۰
Vastogirardi
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone A
US Fezzanese
۰
۰
Citta di Varese
Finished
۱۷:۳۰
  San Marino Campionato
San Marino Academy U22
۲
۰
FC Fiorentino
Finished
۱۷:۳۰
SS Virtus
۰
۰
Domagnano
Finished
۱۷:۳۰
SP Cailungo
۰
۱
AC Libertas
Finished
۱۷:۳۰
SS Pennarossa
۰
۳
SS Murata
Finished
۱۷:۳۰
  Ireland Munster Senior League
Ringmahon Rangers
۵
۰
Bandon AFC
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 2
FC Black Stars
۳
۱
Munsingen
Finished
۱۷:۳۰
FC Emmenbruecke
۰
۰
Schotz
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Alagoano
CS Alagoano AL
-
-
SC Penedense
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید